RSS
czwartek, 26 września 2013
poniedziałek, 16 września 2013
środa, 11 września 2013

Kochani gdybyśmy mogli przewidywać przyszłość zapewne dokonywalibyśmy inaczej wyborów przynajmniej w pewnych aspektach i wcale nie jest powiedziane że byłyby one lepsze od tych na które zdecydowaliśmy się nie znając tego co przyniesie los...


23:50, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 10 września 2013

Miło nam poinformować iż dziś odbyły się pierwsze zajęcia pedagogiczno-kynoterapeutyczne w ramach drugiej edycji programu "Żyć dla innych".


Realizacja projektu możliwa jest dzięki naszej współpracy z Ośrodkiem Hipoterapeutycznym "KAPIRIS" oraz Zabrzańskim Towarzystwem Rodziców Opiekunów i Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski. 

Mamy nadzieję że również w tym roku dostarczymy naszym podopiecznym niezapomnianych chwil radości i nauki w towarzystwie wyjątkowego psa o wielkim sercu.

23:10, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »
sobota, 07 września 2013

Dziś mieliśmy przyjemność brać udział w pikniku integracyjnym zorganizowanym przez sośnicowicką firmę Marco, która już od prawie roku wspiera finansowo terapię rehabilitacyjną mojej pani, pozwalając nam przez to na realizację nieodpłatnych indywidualnych zajęć rehabilitacyjno - pedagogicznych  dla najbardziej potrzebujących dzieci.

Za wyjątkowe zrozumienie pasji do pracy z niepełnosprawnymi, oraz wspieranie kolejnych kroków w dążeniu do samodzielności społecznej, zawodowej i rehabilitacyjnej mogliśmy dziś odwdzięczyć się pracą na uśmiech dziecka.

Pozdrawiamy ciepło wszystkich, którzy tworzą tę wyjątkową firmę, rodziców, opiekunów i dzieci dzięki którym dzień ten na długo zapisze się w głowie pewnego psa i jego opiekunki.

Specjalne pozdrowienia dla Krystiana i Jagody :)

23:26, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »

NOWA STRONA REHABILITACYJNA
Zapraszamy :)


ZOOTERAPIA I NOWY BLOG:
ZERKNIJ NA NASZĄ STRONĘ


PRZEKAŻ 1%:
Tu się szkoliłem:

Tutaj są moi lekarze:


GOLDENY TOP LISTA