RSS
poniedziałek, 08 czerwca 2015

Kochani 
Czas płynie nieubłaganie - dziś skończyłem 10 lat i mija dokładnie tyle czasu od śmierci Taty mojej pani
To taki dziwny czas bo cieszymy się z narodzin i tęsknimy z powodu śmierci - dzisiaj jakoś tak podwójnie - Pamiętacie naszą tradycję urodzinową która przez parę lat tu istniała? 
Moja lista urodzinowych marzeń...
dawne dobre czasy... 

Dziś było inaczej ale wesoło - upolowałem kilka prezentów od moich państwa no bo przecież w temacie rozpieszczania mnie nic się nie zmieniło - i bardzo dobrze :) Wiecie jaką wielką nogę sarny dostałem - mam wrażenie że wystarczy mi do następnych urodzin:)  
Były też inne super smakołyki i dłuuugi spacer który o mały włos nie przeleciałby mi koło nosa bo od piątku do wczoraj nie bardzo byłem w stanie chodzić i miałem na urodziny rankiem dostać w prezencie zastrzyki i L4 ale rozeszło się jakoś i jest oki z czego bardzo się cieszę.

Jak pewnie zauważyliście już coraz rzadziej piszę - ABSOLUTNIE NIE DLATEGO ŻEBYM WAS PRZESTAŁ LUBIĆ - zmieniło mi się jednak znacznie życie i dlatego ten blog już nie jest adekwatny do mnie samego - POZOSTAŁEM PSEM O WIELKIM SERCU KTÓRY Z POWODU ZMIANY FRYZURY WCALE NIE WYGLĄDA NA 10 LATKA :)

Zaczął się mi nowy etap w życiu i to taki dzięki któremu kiedyś jak mnie zabraknie będę z wami chociaż częścią siebie ponieważ już za niespełna 2 tygodnie będę nauczycielem życia dla czarnego flat coated retrievera który z nami zamieszka i kiedyś za parę lat będzie opiekował się moją pańcią tak jak ja dziś.
Ta nowa rola , inny zupełnie czas i etap życia wymaga wielu zmian a jedną z nich jest zaprzestanie pisania tego bloga.

NIE OZNACZA TO ŻE NIE BĘDZIECIE WIEDZIELI CO SŁYCHAĆ BO PISYWAĆ BĘDZIEMY NADAL TYLKO NIE NA BLOGACH A NA STRONIE INTERNETOWEJ I TO WPIS Z ADRESEM TEJ STRONY BĘDZIE OSTATNI.

TYMCZASEM W MOJE URODZINY JEST ZE MNĄ NIE TYLKO MOJA RODZINA ALE I MOJA UKOCHANA ANIA ... I NASZE ULUBIONE ZDJĘCIE...UWAŻAMY W NASZEJ RODZINIE ŻE PRZYJACIELE ŻYJĄ I CZUWAJĄ ZAWSZE - NAWET JEŚLI JUŻ NIE MA ICH FIZYCZNIE Z NAMI, DLATEGO TEŻ CAŁA DROGA KTÓRA SIĘ PRZED NAMI NIEBAWEM OTWORZY TO INNE ŻYCIE OTULONE ANIOŁAMI WTEDY GDY SAMYM BYŁOBY NAM ZBYT TRUDNO :)

PRZEDSTAWIAM WAM MOJEGO UCZNIA OTO
 REZON MARCO Perro Cobrador
 

DOBREJ NOCY
(ZDJĘCIE ZROBIONE W  HODOWLI - DZIĘKUJEMY ZA UŻYCZENIE)

23:16, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »

NOWA STRONA REHABILITACYJNA
Zapraszamy :)


ZOOTERAPIA I NOWY BLOG:
ZERKNIJ NA NASZĄ STRONĘ


PRZEKAŻ 1%:
Tu się szkoliłem:

Tutaj są moi lekarze:


GOLDENY TOP LISTA