RSS
sobota, 29 czerwca 2013

Od dziś oficjalnie zaczęły się wakacje :)

Z tej okazji jak to zwykle o tej porze bywa rozpoczynamy wakacyjny sezon ze zwierzyńcem 2013
Miło nam poinformować że już 2-go lipca 2013 odbędzie się z tej okazji pierwsza impreza zorganizowana w Ośrodku Hipoterapeutycznym KAPIRIS.
W programie przewidzianym dla grupy zorganizowanej (spotkane zamknięte) będzie m.in.
- ognisko
- zajęcia o charakterze hipoterapeutycznym przy i na koniu
- zajęcia edukacyjno - kynoterapeutyczne połączone z wykładem o psach pracujących i pokazem umiejętności psa asystującego.

Gwarantujemy świetną zabawę :D

23:33, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »
środa, 12 czerwca 2013

Dziś funkcjonariusze policji w Łaziskach Górnych zainterweniowali w naszej sprawie odnośnie zachowania pewnych  pań które z samochodu rzuciły w moją i Eweliny stronę 2 petardy - wystraszyłem się ja ale nieco bardziej istotny był fakt że moja pani dostała bardzo silnego ataku zesztywnienia mięśni który choć trwał kilka chwil był dla niej bolesny.
Panie jak się domyślacie świetnie się ubawiły obserwując jak dobry film nasze reakcje.
Kilka chwil przed tym zdarzeniem wymienieni na początku policjanci widzieli jak pomagam mojej pani zamknąć drzwi, podaje klucze i pomagam zjechać z podjazdu - zaalarmowani wybuchami wyłonili się nagle z za rogu i po dopytaniu naszej dwójki czy nic poważniejszego mnie i pani się nie stało i czy na sto procent nie potrzebujemy pomocy medycznej podeszli do sprawczyń które nadal siedziały w samochodzie ale już z nieco innymi minami.

Bardzo dziękujemy panom mundurowym za interwencję - może reagowanie i nagłaśnianie takich anty społecznych zachowań nienauczonych kultury pań spowoduje iż ktoś się zastanowi nad tym co robi zanim zacznie działać - to się nazywa KONSEKWENCJA ZACHOWAŃ drogie bezimienne panie - należałoby wrócić do podstaw jeśli jak pokazało wasze dzisiejsze zachowanie ich nie posiadacie.
Polecamy sesję terapeutyczną z udziałem psa - nauczycie się zachowań akceptowanych przez ogół.

Pozdrawiamy.

23:53, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »
sobota, 08 czerwca 2013

Dziś ja Guliver pies asystujący miałem wyjątkowy dzień... osiem lat temu przyszedłem na świat na którym spotkałem swoją panią :) Przyszedłem trochę jak posłaniec z nieba bo dzień moich urodzin był dniem śmierci taty mojej pani więc przejąłem tę rolę opiekuna wchodząc w pustkę straty...

Nie spodziewałem się imprezy ze względu na nasze trudności wszelkiej natury ale rzeczywistość okazała się bardziej kolorowa bo urodziny odprawiły mi 2 księżniczki Zosia i Basia którym bardzo serdecznie za to dziękuję :)
Dostałem piękną laurkę i smaczny prezent - sam zaś jako czarodziejski pies z pomocą pewnej równie czarodziejskiej sowy mogłem wyczarować dla swoich gości pyszną szarlotkę :)

Popołudniu Kinga Marta Messi i ich rodzice w ramach moich urodzin wybrały się z nami na długi spacer z psiowym bieganiem.

 

poniżej fotorelacja z urodzinek w wersji przedpołudniowej czyli Basia i Zosia na moich urodzinach


Piękne laurki

Wspólne zdjęcie

Czarodziejskie ciasto od wyjątkowej sowy

Zosiowe mizianki

Basiowe przytulanki:D

 

Dziękujemy Mamie dziewczynek Kindze za siły i czas oraz chęci w pokonywaniu trudnych dróg

23:59, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »
piątek, 07 czerwca 2013

NOWA STRONA REHABILITACYJNA
Zapraszamy :)


ZOOTERAPIA I NOWY BLOG:
ZERKNIJ NA NASZĄ STRONĘ


PRZEKAŻ 1%:
Tu się szkoliłem:

Tutaj są moi lekarze:


GOLDENY TOP LISTA