RSS
poniedziałek, 29 czerwca 2009

Jak niektórzy z was wiedzą mam w sobie mikrochip ale przez ponad rok nie wiedzieliśmy z panią że to połowa drogi do prawidłowego oznakowania psa. Niezbędną wiedzą podzieliła się z nami właścicielka labradorki Azy, która uczestniczyła z nami w szkoleniu kpt1 i tak od kilku dni i ja jestem dopisany do bazy identyfikacji zwierząt, dodatkowo moja pani zamówiła mi medalik który mówi o tym że jestem oznakowany mikrochipem, wiec teraz już wszystko będzie tak jak należy :D i gdybym kiedyś się zgubił ktoś bez trudu odnajdzie moich właścicieli i odprowadzi mnie do domu :) Mam nadzieję jednak że się nie zgubię :)

więcej o identyfikacji zwierząt na stonie
http://identyfikacja.pl/www/

23:59, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 28 czerwca 2009

Podczas ślubu naszej kochanej Ani i Rafała mieliśmy w końcu okazję osobiście poznać Teresę - właścicielkę Guci - wyszkolonej przez Anię na psiego asystenta. Gucia niestety na ślubie się nie pojawiła ze względu na rany przednich łap których doznała podczas szalonej zabawy w obrębie części służących do remontu domu jej pani.
Ja jako dobry kolega na czas rekonwalescencji pożyczyłem Guci swoje buty a jej pani przysłała mojej zdjęcie Guci w butach i zgodziła się żebym je wam zaprezentował na stronie :)

Obecnie moja psia koleżanka już wydobrzała i jeśli tylko dopisze nam pogoda w niedzielę odwiedzimy ją i jej panią i wspólnie wybierzemy się na długi spacer :)

23:38, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »

Pokażę wam pierwsze zdjęcia z mojego prywatnego agility - jestem bardzo zadowolony że mamy z panią możliwość urozmaicenia spacerów :)
Moja pierwsza pszeszkoda pełni kilka funkcji :
- płotka do skoków
- przeszkody do czołgania
- i obręczy do przeskakiwania

Muszę przyznać że przy tej przeszkodzie nabyłem nowej umiejętnosci - pomocnik do demontażu sprzętu :) bo jak już się wyszalałem to pomagałem pani w składaniu sprzętu - nawet nie wiedziałem że potrafię:D

 
A to już zdjęcie w nie naszym namiocie - marzymy sobie z panią żeby mieć namiot z tunelem - bawiłbym się i ja i dzieciaki podczas dogoterapii...

Dobrze że za marzenia nikt nie karze :D

23:37, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »

Gdy czułość oczu się spotka budząc w Was ciał dziwne drżenie
Wyciągnie ku Tobie dłoń swoją, a na niej położy pragnienie
Wielkie schowane głęboko w miejscu gdzie kończy się świat
Czekając na chwilę gdy z ziarna wyrośnie miłości tej kwiat
Który płatkami swymi serca Wam otuli i przez usta połączy w jednej życia chwili
Dalej prowadzić będzie przeszkód trudna droga, którą przejdziemy wspólnie
Wspierając się modlitwą i darami Boga.
Z najlepszymi życzeniami dla Ani i Rafała
od Eweliny Zbyszka i Gulivera

23:36, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 22 czerwca 2009

Minęło kilka dni i mamy wakacje...
Trochę się pozmienia to moje pieskie życie, bo na 2 miesiące pożegnałem się z dzieciakami z naszej szkoły, więc musimy z panią poszukać wakacyjnej altenatywy :)

Parę dni byliśmy z panią sami i żyliśmy kożystając z uroków dłuuuuuuuuuuugich spacerów - poczułem wakacyjny zapach przygody.  Potem byliśmy u rodziny na urlopie i trochę wypoczęliśmy, a mnie do woli głaskała i drapała starsza część familii - SUUUUPER BYŁO!

Ciągle zapominam wam napisać że mam już tę swoją przeszkodę do agility - niestety przez deszczową pogodę nie mieliśmy okazji jeszcze jej użyć, ale jak kiedyś mówił ktoś nam bliski "Cierpliwemu zawsze na czas".

 

23:08, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 14 czerwca 2009

Ja agent 258J od wczoraj mam licencję na terapeutyzowanie :) Jestem jednym z nielicznych psów które wykonują 2 psie profesje jednocześnie :D Nie muszę wam chyba pisać że jestem psem asystującym bo to już wszyscy wiecie, ale nie omieszkam wam oznajmić że od wczoraj jestem certyfikowanym dogoterapeutą :D - ZDAŁEM REWELACYJNIE EGZAMIN NA PSA TERAPEUTYCZNEGO I STOPNIA i moja pani jest z tego powodu przeszczęśliwa :D

Fajnie było tak dumnie iść po ten certyfikat :D bo to pierwszy nad jakim wspólnie pracowaliśmy.

Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim psiakom i ich właścicielom z mojej grupy treningowej za wsparcie i dodawanie otuchy w trudnych chwilach  oraz Kawalerom Krzyża Maltańskiego za sfinansowanie kosztów kursu - bo bez ich pomocy naszego wspólnego sukcesu by nie było :)

 

23:08, guliver_i_ja
Link Komentarze (1) »
piątek, 12 czerwca 2009

Jak wiecie ostatnio mamy z panią bardzo dużo pracy i żyjemy w ciągłym stresie...
Postanowiliśmy że na odstresowanie pójdziemy zmienić fryzury. Pani była we wtorek a ja dziś tak więc mogę spokojnie zostać jutro zapasową druchną na ślubie mojej trenerki, bo jestem taki czysty że aż biały :)

Dziękuję z całego serca Pani IRENCE z psiego fryzjera za dobre serce i piękną fryzurę :)

Mam stresa przed jutrem - będzie się działo więc trzymajcie łapki i kciuki

22:00, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 08 czerwca 2009

To był wyjątkowy dzień - pani powiedziała że będzie inny niż zwykle - spakowała kilka rzeczy do plecaka i wyruszyliśmy do pracy.
Na świetlicy okazało się że pójdziemy z urodzinową wizytą do klasy 1-3 jako solenizant przygotowałem się odpowiednio. - sami zobaczcie

Dzieci miały niespodziankę - zrobiliśmy wielką imprezę :) Maluchy zaśpiwały mi sto lat na dwa sposoby (tradycyjnie i po góralsku) była nawet gitara :)
Potem jak przystało na urodziny był tort, świeczki, życzenia i prezenty :)
Jak pewnie się domyślacie potem nastąpiła tzw. wyżerka a na pożegnanie zrobiliśmy sobie zdjęcie klasowe
 
Poprawiny urodzin odbyły się również w naszej szkolnej świetlicy :)

Na zdjęciu z Paniami Olą i Gosią podczas składania życzeń.
CHCIAŁBYM WSZYSTKIM PODZIĘKOWAĆ ZA PIĘKNE ŻYCZENIA I PREZENTY - TO BYŁY MOJE NAJLEPSZE URODZINY :D

23:57, guliver_i_ja
Link Komentarze (3) »
sobota, 06 czerwca 2009

Od czwartku wróciliśmy do pracy... po przymusowej przerwie trudno mi było się wdrożyć do korytarzowego zgiełku ale nie było tak źle... znów goni nas lawina czsu bo mamy napięty harmonogram - dlatego piszę do was mniej intensywnie. Pani w przyszłym tygodniu skończy już wykłady z prawa jazdy - będzie to też ważny tydzień dla mnie :)

W poniedziałek kończę 4 lata - więc będzie impreza :)
We wtorek pani kończy wykłady
Środa - fryzjer psi i ludzki
Czwartek - Pan ma urodziny
Piątek - ostatnie szlify przed egzaminem kpt1
Sobota - Razem z panią zdaję egzamin na psa terapeutycznego 1 stopnia a popołudniu jadę z moim państwem do kościoła na ślub mojej trenerki Ani - Cała nasza trójka została zaproszona :)

Mam nadzieję że o niczym nie zapomniałem :)

22:54, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2

NOWA STRONA REHABILITACYJNA
Zapraszamy :)


ZOOTERAPIA I NOWY BLOG:
ZERKNIJ NA NASZĄ STRONĘ


PRZEKAŻ 1%:
Tu się szkoliłem:

Tutaj są moi lekarze:


GOLDENY TOP LISTA