RSS
poniedziałek, 30 listopada 2009

Dzisiejszy dzień był SUPER!!!

Udało się i dzięki wyrozumiałości Pana Prezesa i zaangażowaniu moich rehabilitantów usystematyzować terapię w grudniu :)

Więc bardzo bardzo się cieszymy :)

Wszystkim którzy się do tego stanu rzeczy jakkolwiek przyczynili z całego serca dziękujemy z nadzieją że okazana dobroć w naszą stronę wróci do was wielokrotnie.

Przepraszamy również całą grupę osób, które ze względu na nasze ostatnie doły i złe dni jakkolwiek ucierpiały poczuły się nami zmęczone lub urażone tym co mówiliśmy. Czasami tak właśnie jest...

Ale jak ktoś kiedyś zaśpiewał:
Teraz może być już tylko lepiej !!!

 

Jutro ćwiczymy !!!!!!!!  Hura :)

22:42, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 29 listopada 2009

Jest jakieś światełko w tunelu bo może jutro znajdzie się jakieś rozwiązanie... usiądziemy w 4  i może coś wymyślimy... piszę o czwórce bo mam na myśli również siebie - nie zamieżam mojej panci samej zostawić :)

Dzisiaj tochę się zobiło lepiej bo po rozmowie z prezesem pani się uśmiechnęła i poszła ze mną na wieczorny szaleńczy spacer :)
Bawiliśmy się świetnie biegałem skakałem i cieszyłem się a moja pani również była zadowolona więc oby się udało to jej zadowolenie utrzymać.

21:25, guliver_i_ja
Link Komentarze (2) »
sobota, 28 listopada 2009

Jak widzicie sypnęła nam się szata graficzna bloga - więc cierpliwości musimy wrócić do stanu poprzedniego - mam nadzieję że się to uda :( oboje z panią jesteśmy źli strasznie

no cóż...

22:52, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »

I dalej otuleni jesteśmy ciszą ... nie wiemy tak naprawdę co myśleć i robić ...
Dzisiaj mieliśmy z panią jechać na warsztaty dla osób  które chcą mieć psa asystującego, ale pani prezes zdecydowanie zaprotestowała bo dalej moja pani ma katar i kaszel (co znając doświadczenia z poprzedniego roku utrzymywać się będzie do wiosny)

Tym sposobem, zamiast ciekawie spędzonego dnia dostaliśmy w prezencie od losu kolejne godziny  stresu który małoskutecznie prubowaliśmy uciszyć sprzątając dom. Chciałbym czasem być jednym z tych wpływowych ludzi dla których kwestia czyjegoś lepszego jutra to sprawa jednego podpisu albo przelewu ... zrobiłbym wtedy tak żeby moja pani nie musiała płakać tylko dlatego że nadzieje uciekają jej między palcami ...

Dzieje się źle bo w naszym domu do łask wróciło pióro i pisana kiedyś przez panią "Przeszkoda życia" a pani ją pisze wtedy gdy to co jest tutaj ją przerasta bo pod piórem można stwoorzyć sobie inny świat w którym nie wszystko kończy się źle a z beznadzieji wyciąga nas czyjaś pomocna dłoń ...

Czy ten zbliżający się rok da nam trochę wytchnienia bez strachu o pracę rehabilitację i ludzi na których nam zależy?

18:04, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »
piątek, 27 listopada 2009

Smutny dzień dzisiaj... czekamy na słowa jeszcze z jakąś nadzieją ale w głębi wydaje nam się że stało się niestety tak jak przeczuwaliśmy... Tyle tylko że te najgorsze słowa jeszcze przykryte są ciszą... i milczącym telefonem.

 

...

 

Chciałoby się mieć nadzieję że będzie inaczej.

22:24, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »
środa, 25 listopada 2009

Jutro sądny dzień wytyczne pani dostała ... że uszy do góry i da radę.
Ona na to, że uszy na klamerkach żeby nie opadły i postara się...

Jak pani zabraknie odwagi i uszy opadną to ja swoje radary wzniosę i spróbuję uratować sytuację. Podobno jestem wyjątkowy więc może mój urok podziała również na wyższe władze od których tak na prawdę teraz wszystko zależy.

Boże dlaczego te sytuacje są tak trudne... udziela mi się chyba stres - może zaproponuje pani świńskie ucho na odstresowanie - mnie pomaga...

E nie głupi pomysł bo pani nie ma kiełków... kurcze lepiej się przytulę może pomoże szybciej niż to ucho.

20:47, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »

Ten świat jest niesamowity...

Byłem dzisiaj z moją panią po chleb i przechodziliśmy koło kaplicy w której właśnie trwała msza.
Czekam grzecznie na panią i słucham co się dzieje na tej mszy ...

Nie uwierzycie ale nagle wszyscy zaczęli śpiewać piosenkę o kościach!!
Mało nie wpadłem do tej kaplicy w ich poszukiwaniu.

Nie wierzycie?

Śpiewali dokładnie tak: Chwała na wyso KOŚCI , Chwała na wyso KOŚCI a pokój na ziemi.

Świetna jest ta religia bo nawet wierni wiedzą że pokój będzie na ziemi kiedy pieski będą miały kości - swoją drogą ciekawe co to jest to wyso ...

20:07, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 24 listopada 2009

Dzisiaj okazało się że w ciężkich chwilach można liczyć na przyjaciół Braciszka pocieszyciela, Rehabilitantów którzy myślą jak zrobić żeby było oki i przypominają że bliskim się czas poświęca :)
Szefowi działu za rozmowę która była potrzebna
Koleżance z Krakowa która chce zapewnić nowego terapeutę długouchego..

Dziękuję Wam wszystkim

22:56, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4

NOWA STRONA REHABILITACYJNA
Zapraszamy :)


ZOOTERAPIA I NOWY BLOG:
ZERKNIJ NA NASZĄ STRONĘ


PRZEKAŻ 1%:
Tu się szkoliłem:

Tutaj są moi lekarze:


GOLDENY TOP LISTA