RSS
sobota, 04 stycznia 2014

Zgodnie z tradycją w Nowym Roku który mam nadzieję będzie dla nas i dla Was bardziej przychylny niż ten który minął po dosyć długiej nieobecności związanej z nieprzyjemnymi czynnikami dziś zjawiam się jako "czterołapy ANIOŁEK" swojej pani z merdającym wesoło ogonem we wpisie  o aniołkach na rok 2014.

Te 3 anioły są jak symbol wiary nadziei i miłości nierozłączne... każdy ma inną funkcję ale stanowią jedność.
Pierwszy ten w pantofelkach to aniołek pediatryczno-internistyczny żeby trudny pacjent czyli moja pani w końcu nauczył się wszystkiego tego co wiedzieć powinien i wszelkim zabiegom medyczno leczniczym poddawał się bez lęku.
Drugi we fioletowej sukience to aniołek z fryzurą babci a więc doświadczony stróż który ma pilnować żeby pacjent mimo różnych trudności robił jednak kroki do przodu ciągle zbierając na to nowe siły.
Trzeci w różowej sukni ma długie ręce z dwóch powodów by przytulać i przyciągać do siebie wszystkie osoby o dobrych sercach aby wsparły działania mojej pani o lepsze sprawniejsze życie, a drugi powód długich rąk jest taki by ten anioł ogarnął wszystko to co medycznie i rehabilitacyjnie czeka nas w tym roku a czego my nie jesteśmy w stanie przewidzieć.
Do tej anielskiej trójcy dołączają się jeszcze dwie pary skrzydeł ptaków by wznosiły po każdym upadku i trudnościach a stabilna naturalna podstawa z kory to potwierdzenie że idziemy w dobrym kierunku.

Ta kompozycja którą macie okazję widzieć powstała z prezentów które w ostatnich dniach  minionego roku Ewelina dostała od DWÓCH WYJĄTKOWYCH DLA SIEBIE OSÓB KTÓRE JESZCZE NIE STRACIŁY NADZIEI ŻE TRUDNY PACJENT KIEDYŚ PRZESTANIE BYĆ TRUDNY :)

PODZIĘKOWANIA DLA Pani Doktor Ani i naszego Fizjoterapeuty.  

23:53, guliver_i_ja
Link Dodaj komentarz »

NOWA STRONA REHABILITACYJNA
Zapraszamy :)


ZOOTERAPIA I NOWY BLOG:
ZERKNIJ NA NASZĄ STRONĘ


PRZEKAŻ 1%:
Tu się szkoliłem:

Tutaj są moi lekarze:


GOLDENY TOP LISTA