Blog > Komentarze do wpisu

NASZE 2 MIESIĄCE....

Kochani dawno nie pisałem z kilku powodów o różnym podłożu... i tym dobrym i tym złym ale JESTEM :)

Ostatnie 2 miesiące było ściśle podporządkowane medycynie i nauce.

Medycynie bo cały czas walczymy ze skutkami wtórnego kaszlu i z nim samym, bo jakoś nie opuszcza tej mojej pani i tylko biegam z lekami. Cóż innego zrobić może pies asystent poza przytuleniem w chorobie co myślę dla wszystkich jest oczywiste że się dzieje bez pisania o tym.


Medycyna i edukacja ma też pozytywniejsze oblicze w kilku obszarach :)

  • REHABILITACYJNIE: Z uwagi na znaczne postępy w terapii wdrażać będziemy innowacyjne techniki informatyczne w proces ćwiczeń a prościej pisząc ćwiczyć przy użyciu czujnika ruchu. Możliwe to jest ze względu na pomoc braci mojego pana i firmy MARCO która pomogła w zakupie sprzętu - niebawem napiszę o tym więcej :)

  •   W połączeniu z nauką i obecnością pewnej bardzo kochanej Pani Doktor dała mojej pani możliwość ukończenia kursu Integracji Sensorycznej I stopnia z pozytywnym wynikiem i ogromem tego co ważne w fizjologii człowieka gdy wpływa się przez swoją pracę na choćby fragment jego ustroju... piękna sprawa choć nauka taka dopełniona jeszcze przed panią w najbliższych miesiącach.
  • W międzyczasie zrobiła pani kurs komunikacji alternatywnej II stopnia i już razem ze mną robi teraz Trzystopniowy Kurs Psychologii Behawioralnej (powinniśmy dostać wspólny certyfikat - to moja obiektywna opinia bo w końcu uczestniczę w zajęciach)

 

PO ZA TYM ŻYJEMY OSTATNIO W LEKKIM BIEGU I CHAOSIE ALE WSZYSTKO IDZIE KU DOBREMU - DZIECI W PRZEDSZKOLU SIĘ UŚMIECHAJĄ TO CHCE SIĘ ŻYĆ :))))))))))

czwartek, 05 marca 2015, guliver_i_ja

Polecane wpisy


NOWA STRONA REHABILITACYJNA
Zapraszamy :)


ZOOTERAPIA I NOWY BLOG:
ZERKNIJ NA NASZĄ STRONĘ


PRZEKAŻ 1%:
Tu się szkoliłem:

Tutaj są moi lekarze:


GOLDENY TOP LISTA